15.11.2021

Doba nám přináší nepříjemné stoupání cen ve všech oblastech, a to i ve stavebnictví. U nás ale ještě máte šanci pořídit malý domek, který je cenově dosažitelný. Představujeme vám přízemní zděný dům BRICK 2 + kk!

Při výběru tohoto přízemního zděného domu BRICK 2 + kk jsme kladli důraz na max. využití vnitřní dispozice a užitných ploch místností bungalovu čítající cca 60 m2, kdy tato plocha je často využívaná v panelových domech i pro byty 3 + 1. Základní pořizovací cena tohoto domu činí  2.499.999 Kč, a to včetně základové desky, projektové dokumentace i DPH.

Protože jsme museli pracovat s menší vnitřní plochou, bylo potřeba improvizovat tak, aby místnosti měly opravdu smysluplné oddělení a vzniklo i samostatné sociální zázemí. Obytná místnost vhodná pro ložnici je samostatně a kuchyň je propojená s obývacím pokojem, což v dnešní době není ničím neobvyklým a rozměrově jsou dostačující. Dispozici domu lze i pozměnit dle vašeho požadavku, možno projekt použít i zrcadlově. Dům postavíme na jakémkoliv pozemku, i s případnou možností domluvených změn.

I když by se mohlo zdát, že dům je vhodný jen pro dvě osoby, jsou i rodiny s dětmi, kterým tato malá stavba také vyhovuje.

Máte-li pocit, že byste možná chtěli mít malý dům, ale jinak řešený, zkuste se ještě podívat na naše další nabídky na webu Brickhouse.cz,  nebo jednoduše zavolejte a domluvte si schůzku. Setkání bude nezávazné a budete mít mnoho času na rozmyšlenou.

Kontakty:
E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 702 060 093 nebo +420 702 060 094