08.06.2023

Přízemní dům BRICK + 4 KK ACTIVE do tvaru L je ideální volbou, pokud potřebujete dostatek prostoru a úložného místa.

Přízemní dům do L nabízíme v těchto variantách:


Druhý v pořadí, co se týče velikosti našich zástupců velmi oblíbené varianty „bungalovů do L“ je 4+KK ACTIVE. S užitnou plochou o výměře 121,3 m2 a vnějšími rozměry 12,57m x 13,95m se opět řadí mezi prostorově velkorysé bungalovy, které nabízíme. Propracovaná dispozice domu Vám nabídne velký prostor podlahových ploch v nejdůležitějších místnostech, tedy v obytných místnostech. Jako u předchozího bungalovu ve tvaru „L“- 4+KK STYLE je také nejvhodnější umístění tohoto domu na pozemku, který více zohledňuje tvar a rozměry korespondující s celkovou plochu pozemku.

Základová konstrukce domu vychází ze zateplených betonových pasů spojená se 100 mm tlustou základovou deskou včetně ležatých rozvodů. Pórobetonové obvodové zdivo tl. 250 mm zateplené polystyrenem tl. 200 mm, plastová okna a dveře z šestikomorových profilů VEKA s izolačními Trojskly, sbíjený vazník valbového tvaru střechy s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 350 mm a zděný třísložkový komín SCHIEDEL chytře umístěn v koutě obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění - to vše zajišťuje domu dlouhou a kvalitní trvanlivost, zejména díky svým použitým materiálům.
 
Dispozice domu poskytuje lepší využití komfortu spojením obytných místností s komunikačními prostory a technického zázemí domu. Za hlavními dveřmi prostorného vchodu se nachází samostatně oddělené zádveří s prostorem pro vestavěnou skříň, ze kterého je přístup do technické místnosti a hlavní chodby domu. Oddělená koupelna se samostatnou místností WC je vítané řešení, co se sociálních prostor týká. Z chodby se lze samostatnými dveřmi přesunout do všech obytných pokojů.

Všechny pokoje jsou velmi prosvětlené rozměrnými okny, případně balkonovými dveřmi, kde oba dva jsou prosvětleny ze dvou stran okny a balkonovými dveřmi. Zejména obývací pokoj spojený s kuchyní, který vytváří největší společný prostor v domě a přes 44 m2 je také velmi prostorný. Spolu s ložnicí vč. svojí šatny tvoří přístup na venkovní společnou terasu. Pro výběr povrchových úprav v základním provedení týkající se barvě střešní krytiny, klempířských konstrukcí, dlažeb, obkladů, plovoucích podlah, interiérových dveří a fasády je zajištěno širokou škálou barevností, které je možné vybrat již před začátkem projekčních příprav nebo i v rámci samotné realizace výstavby.
 
Z důvodů evropského nařízení ohledně zlepšování emisních standardů je jako další možnost ušetření energií námi doporučené osazení fotovoltaických panelů na střechu s další možností propojení na vodovodní systém a samozřejmě i pro ukládání energie do baterií, které mohou být umístěny v technické místnosti. Snadné vybudování kryté přilehlé terasy, které se nabízí dotváří atmosféru pro klidné chvíle s rodinou či přáteli. Možnost vybudování krytého parkovacího stání, nebo pro oživení fasády instalace velmi oblíbených venkovních obkladových pásků, či populárního dřevěného obložení Vám tento dům zaručí líbivé, ekonomicky úsporné zdravé bydlení za bezkonkurenční cenu.

Koncept zděných domů ve variantě do písmene L je stále oblíbenější

V našem portfoliu zděných domů na klíč najdete domy s půdorysem do tvaru L v různých roměrech. Domy stavěné do tvaru písmene L přinášejí mnoho výhod pro jejich majitele. Jednou z nich je vytvoření optimálního rozložení a prostorového uspořádání všech místností. Díky tvaru L je možné efektivně využít veškerý prostor a získat dostatek světla a vzduchu ve všech částech domu. Tento design umožňuje oddělení soukromých a veřejných prostor, a zároveň nabízí možnost propojení interiéru s venkovním prostředím, jako je například zahrada nebo terasa. Pokud hledáte prostorný a dobře rozložený dům, který splní vaše požadavky na komfort a styl, domy s půdorysem do tvaru L jsou pro vás skvělou volbou.
 
Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ přes realizaci stavby po závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 12 měsíců.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 603 446 574