24.08.2020

Co by mělo být pro každého klienta rozhodující při výběru toho správného dodavatele rodinných domů na klíč?

Podle odborníků jsou náklady při správném výběru dodavatele srovnatelné s vlastnoručně provedenou stavbou. Krom toho za vás stavební firma poskytující dodávku domů na klíč vyřídí všechno od A do Z. Jak vybrat tedy vybrat toho správného dodavatele pro stavbu domu na klíč?

 

Poctivost a kvalita nabízených služeb

Stavba domu je zásadním a finančně nákladným rozhodnutím, které je potřeba předem dostatečně promýšlet a plánovat. Proto byste měli být s výběrem dodavatele opatrní a pročíst si množství referencí. Kvalitní dodavatelé nabízí potencionálním klientům nezávaznou schůzku. Kontaktujte nás pro sjednání nezávazné schůzky, prohlédněte si reference a informujte se o všech našich získaných osvědčeních!

Poradit při hledání pozemku je samozřejmostí

Mnoho lidí si myslí, že při stavbě rodinného domu na klíč musí mít již zakoupený pozemek. To samozřejmě není pravda. Kvalitní dodavatelé domů na klíč poskytují poradenství a zprostředkování služeb při pořízení nového pozemku. I my si myslíme, že je pomoc při získání samozřejmostí, a proto se neváhejte na nás obrátit a využít našeho poradenského servisu.

Stavba individuálních i typových projektů

Jestliže se rozhodnete pro pořízení domu na klíč, můžete si vybrat ze dvou možností. Buďto zvolíte z nabídky typových domů, nebo si vytvoříte zcela individuální projekt. Správní dodavatelé domů na klíč nejenže si poradí s oběma typy projektů, ale také jsou vám nápomocní s výběrem kvalitních a pro vás cenově dostupných materiálů.

Pomoc se získáním hypotéky

Finanční poradenství by mělo být součástí služeb každého správného dodavatele domů na klíč. Získání hypotéky je totiž pro stavbu rodinného domu naprosto rozhodující. Naše dosavadní zkušenost v poskytování pomoci při získání hypotéky značí stoprocentní úspěšnost. Všem našim klientům bylo při žádosti o hypotéku po poskytnutí finančního poradenství vyhověno.