15.06.2021

Nechte si postavit moderní a komfortní bungalov na klíč!

Chcete si postavit bungalov? Jak to, ale udělat co nejjednodušeji a nejpohodlněji? Nechte si dům postavit na klíč.

Moderní bungalov 4+KK

V nabídce máme přízemní zděný dům BRICK 4+KK Modern. Cenově vás vyjde na 3.950.000 Kč, ale pozor! Součástí ceny je projektová dokumentace, základová deska, zdivo, věnce, systémový komín, zdravotechnika, elektroinstalace, vytápění, okna, střecha, vnitřní omítky, fasáda, zateplený strop, obklady, dlažby, vybavení koupelny a WC, podlahy, dveře.

Součástí ceny bungalovu už není inženýring (zajištění stavebního povolení), geologický a hydrogeologický průzkum, povrchová úprava soklu, nopová izolace, přípojky s příslušnými šachtami, vsakovací jímka, terénní úpravy, okapový chodníček, kačírek, pochozí plochy, terasy, parkovací stání, pergoly a plot.

BRICK 4+KK Modern

Brick 4+KK Modern je moderní bungalov. Bungalov má jednoduchý design, je ale velmi praktický a komfortní. Bungalov má plochou střechu a obdélníkový půdorys. Při vstupu projdeme zádveřím, ze kterého je přístupné samostatné WC. Dále zde najdete technickou místnost, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, ložnici, kuchyňský koutek, a dva dětské pokoje. Bungalov je tedy vhodný pro čtyřčlennou rodinu. Díky uspořádání domu je možné vidět do zahrady z ložnice, dvou sousedních pokojů a obývacího prostoru z něhož je možný přístup na venkovní terasu.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás!

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 603 446 574