20.09.2020

Myslíme na ty, kteří chtějí i přes svůj handicap bydlet ve vysněném domě.
Jsme si vědomi speciálních požadavků, kteří potřebují lidé s psychickým či fyzickým handicapem a proto je naše nabídka přizpůsobena jejich specifickým potřebám.

Rozšířili jsme tedy svou nabídku typových domů o zděný bungalov Brick 3+KK bezbariérový, který nabízí dostatek prostoru a kvalitní přístupné zázemí ulehčující každodenní život. Doba výstavby je 10 měsíců a cena činí 2.242.000 Kč.


Jednoduchá a maximálně využitelná koncepce

 

Koncepce domu vychází z jednoduchého půdorysu s maximálním využitím prostoru bez barier. Dostatečně široké vstupy do domu a do místností, snížené okenní parapety a ovládání osvětlení s co nejsnadněji na ovládání přístupnou koupelnou a oddělené WC je samozřejmostí. S rozměry domu 11,15m x 8,84m a užitnou plochou 77,1m2 (zastavěná plocha domu je 98,6 m2) můžeme hovořit o kompaktním a dispozičně útulném bungalovu, který je konstruován z mnoho let prověřených a kvalitních materiálů.

Ekologicky bez námahy

Svým provedením se řadí mezi velmi zajímavý způsob plnohodnotného bydlení za velmi příznivou cenu, a to i z hlediska úspory energií. S tím může být spojena střešní instalace fotovoltaických panelů s možností ukládání energie a s propojením na vodovodní systém.

 

Potřebujete vědět víc? Zveme vás na schůzku!