14.07.2021

Postavíme vám bungalov a dokonce za vás vyřídíme stavební povolení zdarma. Pozor! Akční nabídka platí pouze do 30.8.2021.

Přemýšlíte o stavbě zděného Bungalovu? Pak jste tu správně. Pořiďte si zděný bungalov Brick 4+KK a my pro Vás vyřídíme stavební povolení (v hodnotě 25.000 Kč) ZDARMA, akční nabídka platí pouze do 30.8.2021.

Cena bungalovu je s DPH: 2.500.000 Kč

Součástí ceny je: projektová dokumentace, základová deska, zdivo a věnce, systémový komín, zdravotechnika, elektroinstalace, vytápění, okna, střecha, vnitřní omítky a fasáda, zateplený strop, obklady a dlažby, vybavení koupelny a WC, podlahy, dveře.

Součást ceny není: Inženýring (zajištění stavebního povolení), Geologický a hydrogeologický průzkum + projekt, povrchová úprava soklu, nopová izolace, přípojky s příslušnými šachtami, vsakovací jímka, terénní úpravy, okapový chodníček + kačírek, pochozí plochy, terasy, parkovací stání a pergoly, plot.

BRICK 4+KK

Jedná se o jednopodlažní dům, s užitkovou plochou o výměře 87,6 m2 a vnějšími rozměry 13,20m x 8,40m, a zastavěnou plochou 110,9 m2 je tedy jedním z prostornějších bungalovů naší nabídky.

Brick 4+KK je vybaven železobetonovou zateplenou základovou konstrukcí desky tl. 200 mm s rozvody pod deskou spojenou s pórobetonovým zdivem tl. 250 mm a zateplením tl. 200 mm, plastovými okny z šestikomorových profilů VEKA a izolačními Trojskly, sbíjeným vazníkem sedlového tvaru střechy s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 350 mm a zděný třísložkový komín SCHIEDEL umístěn většinou v prostoru obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění zajišťuje domu dlouhou a kvalitní trvanlivost, zejména díky svým použitým materiálům. Dům obsahuje koupelnu, samostatné WC. Je zajištěna široká škála barevnosti povrchových úprav (střešní krytina, klempířské konstrukce, dlažby, obklady, plovoucí podlahy, interiérové dveře, fasády), které je možné vybírat již před začátkem projekčních příprav v rámci samotné realizace výstavby. Doba výstavby trvá standartně do 12 měsíců.

 

Chcete ušetřit energii? Nechte si osadit střechu fotovoltaickými články s možností ukládání energie a s propojením na vodovodní systém.

Další možnosti po domluvě: krytá přilehlá terasa, kryté parkovací stání s pergolou, venkovní obkladové pásky.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 603 446 574