10.05.2023

Zajímá vás, jaké jsou zkušenosti a názory zákazníků na naše zděné domy? Přečtěte si recenze, které nám naši spokojení klienti zanechali.

Vždy jsme velmi rádi za krásné recenze od našich zákazníků. Jsme vděční za důvěru, kterou nám naši klienti vkládají při výstavbě domů. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a těší nás, když můžeme přispět k vytvoření vašeho vysněného domova. Děkujeme vám za spolupráci a za krásná slova.

Recenze: Bungalov 3 + KK v Oboře u Kaznějova

,,Dobrý den, s výstavbou domu od vaší firmy jsem byla velmi spokojená, stejně tak výborná spolupráce a jednání s vámi. Vřele doporučuji vaši firmu všem zájemcům o stavbu domu. Moc vás oba zdravím a přeji mnoho zakázek a vůbec štěstí a zdraví v osobním životě." V.C.

Recenze: Individuální Bungalov 4 + KK Třemošná

,,Od firmy Brickhouse s.r.o jsme si v průběhu let 2019-2020 nechali postavit bungalov, tak bych se rád podělil o své zkušenosti. S majiteli firmy jsem se setkal na doporučení od mého šéfa poté, co jsem prodělal kolečko u různých stavebníků, kteří si vzali podklady k nacenění, všechno mi odkývali a pak se ze 4 ozval jen jeden, ale za to s vysokou cenou. Už jsem byl skeptický ohledně další firmy. Od první schůzky mi ale bylo sympatické, že se mnou mluvili na rovinu. Že mi to nacení i postaví, ale volný termín bude až tak za třičtvrtě roku, že jestli na to spěchám, tak že se omlouvají, ale že dřív to nepůjde. Nakonec jsme si plácli."

,,Celá stavba (od prvního kopnutí do země po nastěhování) trvala rok a 10 dní přesně. Mohlo to být i rychlejší, ale na mojí žádost se v létě čekalo přes měsíc s lepením vinylové podlahy na vyschnutí betonové podlahy. Jako na každé stavbě, tak i u nás vznikly různé problémy, třeba když jsem si v průběhu stavby vymyslel venkovní žaluzie schované pod fasádou. Šlo o nesystémové uložení žaluziových kastlíků Porotherm v překladech Ytong. Pánové vše zkonzultovali se zástupci obou výrobců, řešení představili architektovi a bylo vyřešeno. Chci tím říct, že se ke všemu stavěli čelem, i když byla chyba na jejich straně. Abych to shrnul: s firmou Brickhouse je snadná domluva, jsou flexibilní, u naší stavby to bylo cenově velmi slušné." R.S.

Děkujeme za skvělé recenze, vážíme si toho.

Chcete i vy postavit dům na klíč dle svých představ bez stresu a starostí? Podívejte se na naši nabídku zděných domů na klíč nebo si projděte naše reference.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 603 446 574