07.02.2023

Útulně, prakticky a přehledně situovaný zděný bungalov s garáží se můžu stát i vaším domovem. Chcete si žít jako v pohádce? Pak je zděný bungalov 5 + KK STAR tím pravým právě pro vás!

Velmi prostorově zajímavá a komplexní dispozice obsahující vše potřebné, a ještě něco navíc je zděný bungalov 5+KK STAR se zastavěnou plochou domu o výměře 169,9 m2, užitnou plochou o výměře 134,9 m2 a vnějšími rozměry 18,53m x 9,65m se řadí mezi naše největší bungalovy v nabídce. Součástí domu je dále garáž pro osobní automobil s přiléhajícím skladem o užitné ploše 46,4 m2 a vnějších rozměrech 9,65m x 6 m. Dům je nutné osadit z důvodu jeho 25m délky na dostatečně široký pozemek.

Základy domu

Základová konstrukce domu vychází ze zateplených betonových pasů spojená se 150 mm tlustou základovou deskou. Správně zhutněná podkladní zemina, vnitřní ležaté rozvody inženýrských sítí uložené v písčitém loži a celoplošně zhutněná dostatečně tlustá vrstva frakce štěrku, je skvělá kombinace technického zvládnutí řešení pod základovou deskou. Provedení penetrace a zajištění kvalitní hydroizolace vytažené na obvodovou soklovou část spodní stavby a založení zdiva z důvodu zamezení průniku vlhkosti do interiéru domu.

Vnější celoplošné zateplení spodní stavby – základových konstrukcí domu v tl. 80 mm, užití pórobetonového obvodového zdiva tl. 250 mm zatepleného fasádním polystyrenem tl. 200 mm celoplošným lepením spojeného s instalací plastových oken a dveří z šestikomorových profilů VEKA a izolačními Trojskly, dále pak sbíjený vazník valbového tvaru střechy s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 350 mm, a to vše ve standardu, zajišťují domu kvalitu s nízkými ztráty, které jsou v dnešní době velmi žádané.

Vybudovaný vnitřní zděný třísložkový komín SCHIEDEL o průměru 160 mm a umístěný v obývacím pokoji, na který je možné napojení krbových kamen, nebo krbové vložky je cenově velmi výhodný alternativní zdroj vytápění.

Dispozice domu

Dispozice domu poskytuje maximální míru využití komfortu, funkčnosti a technických požadavků moderní doby. Řešení obytných místností ve spojení s komunikačním prostorem chodby zajišťují intuitivní parametry domu. Po vstupu do domu se dostanete do prostorného zádveří s vestavěnou skříní, kde je za dveřmi umístěna technická místnost. Pokud půjdeme dále do domu dostaneme se do chodby, která tvoří komunikační uzel celého domu.

Spojuje komfortní ložnici, ve které je umístěna praktická šatna. Dále pak dva dětské pokoje, které jsou prosvětleny velkými balkonovými dveřmi, útulnou pracovnu, velkou koupelnu, ve které jsou dvě umyvadla, sprchový kout, vana a toaleta, samostatné WC a srdce celého domu, což je prostorný obytný prostor (kuchyně se spíží, obývací pokoj). Velkoryse řešený obývací pokoj s posuvnými balkonovými dveřmi tvoří příjemný a komfortní přechod mezi interiérem domu a terasou. Kuchyni se spíží ocení každá šikovná hospodyňka.

Pro povrchových úprav v základním provedení týkající se materiálu obkladů, dlažeb, plovoucích podlah, interiérových dveří, dále pak střešní krytiny vč. klempířských konstrukcí a fasády jsou zvoleny škály barevností, které je možné vybrat již před začátkem projekčních příprav nebo i v rámci samotné realizace výstavby.

Úspora energií

Z důvodů evropského nařízení a s ohledem na stále se zvyšující nároky na spotřebu energií v rodinných domech spojené s emisními limity je v dnešní době jako další možnost námi doporučovaného řešení osazení fotovoltaických panelů na střechu domu propojené na vodovodní systém a samozřejmě vč. možnosti ukládání energie do baterií, které navrhujeme umístit do skladu nebo technické místnosti.

Doladit a bydlet

Realizováním přilehlé terasy, kterou se nabízí umístit v prostoru pro výstup z balkonových dveří obytných pokojů a spojeného obývacího pokoje s kuchyní dotvoří dokonalou atmosféru pro prožití nezapomenutelných chvil s rodinou a přáteli. Možnost vybudování krytého parkovacího stání pro automobily, nebo oživení fasády montáže velmi oblíbených venkovních obkladových pásků, či populárního dřevěného obložení Vám pro tento dům zaručí líbivé a moderní bydlení za dnes bezkonkurenční cenu.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ přes realizaci stavby po závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 12 měsíců.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 603 446 574