22.04.2022

Naše domy koncipujeme tak, aby si vybral opravdu každý. Nesmíme, a hlavně nechceme zapomenout i na ty, kteří přes svůj handicap chtějí bydlet ve svém vysněném domě. Jsme velice hrdi, že Vás můžeme potěšit a nabídnout variantu bungalovu 3+KK pro ty, kteří i přes svůj nepříznivý osud už tak překonávají dost těžké životní období.

Tento praktický bezbarierový dům nese rozlohu užitné plochy 77,1 m2 a zastavěné plochy 98,6 m2. Poskytuje tedy dostatek prostoru pro každého, kdo se potřebuje ve svém domě pohybovat bezbarierově. Cena s DPH je 3 200 000 Kč a stává se tak velice dostupným bydlením v dnešní nelehké době. Cena již obsahuje projektovou dokumentaci, základovou desku, zdivo a věnce, systémový komín, zdravotechniku, elektroinstalaci a mnoho dalšího, podívejte se na detail domu BRICK 3 + KK.

Koncepce domu vychází z jednoduchého půdorysu s maximálním využitím prostoru bez barier. Dostatečně široké vstupy do domu a do místností, snížené okenní parapety a ovládání osvětlení s co nejsnadněji na ovládání přístupnou koupelnou a oddělené WC je samozřejmostí. S rozměry domu 11,15m x 8,84m a užitnou plochou 77,1m2 (zastavěná plocha domu je 98,6 m2) můžeme hovořit o kompaktním a dispozičně útulném bungalovu, který je konstruován z mnoho let prověřených a kvalitních materiálů. To dokazuje svislý konstrukční systém z pórobetonové tvárnice tl. 250 mm se zateplením polystyrenem tl. 200 mm, železobetonová zateplená základová konstrukce desky tl. 200 mm s ležatými rozvody připravenými pro napojení na inženýrské sítě, sbíjený vazník s betonovou taškou, na který je kotven sádrokartonový podhled vč. vatového zateplení o tl. 350 mm a plastová okna z šestikomorových profilů VEKA a izolačními Trojskly.

Součástí dispozičního řešení je i zděný třísložkový komín SCHIEDEL umístěn většinou v prostoru obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění. Vše uvedené je již v základní ceně! Velký výběr barevností povrchových úprav jako jsou střešní krytina, klempířské prvky, venkovní fasádní omítka, dlažby, obklady, dřevěné interiérové dveře, plovoucí podlahy apod. jsou samozřejmostí a i zárukou, že si vybere opravdu každý. Totéž platí u klientských změn, které si klient může určit již při projednávání projektu, tak i při samotné realizaci výstavby.

Dům může být oživen též venkovními fasádními obkladovými pásky, doplněn také o přilehlou terasu, navazující na vstup ze standardních a pohodlných dvoukřídlých balkonových dveří obývacího pokoje, krytou dřevěnou pergolou a parkovacím stáním jako přístřešek pro automobil. Pro tento dům je dostačující pozemek od velikosti 450 m2. Svým provedením se řadí mezi velmi zajímavý způsob plnohodnotného bydlení za velmi příznivou cenu, a to i z hlediska úspory energií. S tím může být spojena střešní instalace fotovoltaických panelů s možností ukládání energie a s propojením na vodovodní systém.

Je možné najít v uvedeném domě více úložného prostoru bez změny velikosti bungalovu? Tak na tuto a mnohé další otázky jsme Vám připraveni ochotně odpovědět, spolu s veškerými údaji ohledně realizace stavby krok za krokem. Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně do 12 měsíců.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz

Telefon: +420 603 446 574