10.05.2022

Při návrhu tohoto zděného bungalovu bylo naším cílem zaměřit se především na kombinaci jednoduchého dispozičního řešení a zároveň plnohodnotné formy bydlení.

Dům BRICK 3 + KK EKO disponuje vnějšími rozměry 10,80m x 8,50m s užitnou plochou 71,7 m2 (zastavěná plocha domu je 91,8 m2). Tyto rozměry jsou předurčené ke snadnému osazení domu na velikostně skromném pozemku. Navržený objekt lze jakkoliv přetáčet, zrcadlit nebo měnit tak, jak si klient přeje. Nízké náklady na pořízení jsou jednoznačným a nezanedbatelným argumentem, proč si pořídit tento dům, stejně tak i jeho energetická úspora již ve standardu. V závislosti na užitné ploše domu je již v základním provedení sociální zařízení koncipováno samostatnou koupelnou a WC spojené s technickou místností. Ze vstupní chodby je vstup do samostatného pokoje a dále do obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem. Do ložnice je vstup z obývacího pokoje.

S kvalitními zabudovanými standardy a široké škále výběru barevností Vám nebude dělat problém najít ty správné kombinace, které Vás budou obklopovat po celou životnost stavby. Založení domu – tedy odvodněná základová konstrukce domu je tvořena zateplenou železobetonovou základovou deskou tl. 200 mm vč. ležatých rozvodů vody, elektro a kanalizace, které jsou vytaženy k hraně domu. Konstrukční řešení obvodových stěn je ve standardu z pórobetonových tvárnic tl. 250 mm zateplené fasádním polystyrenem tl.200mm, vnitřní nosné stěny a příčky jsou též pórobetonové. Součástí dispozičního řešení je i zděný třísložkový komín SCHIEDEL umístěn většinou v prostoru obývacího pokoje, na který je možný napojit krbová kamna, jako výhodný alternativní zdroj vytápění.

Okenní a obvodové dveřní výplně jsou tvořeny z plastových šestikomorových profilů VEKA s izolačními Trojskly. V tomto spojení spolu se sádrokartonovým podhledem vč. vatového zateplení o tl. 350 mm a krovem-sbíjeným vazníkem, střešní krytinou z betonových tašek a pozinkovanými klempířskými prvky tvoří již ve standardu velice kompaktní, tepelně komfortní a staticky pevný celek pro bezproblémové užívání domu. Kompletní vybavení koupelny a WC, plovoucí podlahy a dlažby spolu s vnitřními dveřmi a obložkami jsou samozřejmou součástí standardu všech našich domů.

Dům může též disponovat rozměrově velmi výhodnou „půdní“ plochou, kterou lze využít např. ke skladování věcí, které se denně nepoužívají. Další možností je vybudování kryté přilehlé terasy pro klidné chvíle s rodinou či přáteli, kryté parkovací stání s pergolou, nebo jen pro oživení fasády instalaci velmi oblíbených venkovních obkladových pásků. Díky tomu Vám tento dům zaručí líbivé, ekonomické a velmi spokojené bydlení za bezkonkurenční cenu. I z tohoto důvodu a důvodu nařízení ohledně zlepšování emisních standardů, které umožní ušetření za energie, doporučujeme osadit na střechu fotovoltaické články s možností ukládání energie a s propojením na vodovodní systém.

Doba výstavby je od začátku „kopnutí“ po realizaci stavby „na klíč“ a závěrečnou kolaudaci (tedy k nastěhování) standardně 12 měsíců.

Neváhejte a zeptejte se na veškeré možnosti přízemního zděného a cenově velmi atraktivního domu 3 + KK EKO.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Kontakty:

E-mail: kancelar@brickhouse.cz
Telefon: +420 603 446 574